Na skróty
Image Map

Share | 
 

 Eros McDowell

AutorWiadomość

avatar


luxuriaPisanieTemat: Eros McDowell   16.02.18 21:03

Brandon Eros McDowell
-
26 / USA / Dziwka / Luxuria
Charakter
Na pierwszy rzut oka wydaje się efemeryczny, ulotny. Doskonale miesza się z szarym tłumem i pospólstwem. Mając dwadzieścia sześć lat wciąż też wygląda jakby dopiero wkraczał w trzecią dekadę swojego życia. Pozornie delikatny, kruchy i niestabilny, sprawia wrażenie osoby zbudowanej z gliny, którą można urobić pewną ręką i ciepłym dotykiem. Pozwala też myśleć, że to ktoś ma nad nim pełnię władzy, chociaż w rzeczywistości, koniec końców i tak to on dostaje to, czego najbardziej chce. Jest pazerny, chciwy, uparty i zarozumiały. Stanowi doskonałą mieszankę wszystkich dobrych i złych cech, które przeplatają się ze sobą i nikt nie jest w stanie odgadnąć, jaką z nich ukaże. Można powiedzieć, że jest chodzącą zagadką, której raczej nikt nie będzie w stanie rozgryźć.
Jest szalenie ambitny. Jeśli widzi jakąś okazję, to na pewno nie zawaha się z niej skorzystać. Zapewne byłby w stanie okręcić sobie wokół palca jakiegoś starszego pana, tylko po to, by ten zapewnił mu należyte życie, a przynajmniej do czasu, gdy Eros nie wyssie z niego wszystkich pieniędzy, bo to bowiem one rządzą jego światem w całości. Jeśli ktoś powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają, to zapewne nie widział twarzy chłopaka, gdy w jego ręce ląduje pokaźny plik banknotów.
Nigdy nie narzekał na swoje życie i na swoje wybory. Droga, którą szedł, była niezwykle wyboista, pełna rozwidleń i skrzyżowań. Często się pogubił lub dał wiarę fałszywym i mylącym drogowskazom, jednak każda przeciwność i każda dobrze podjęta decyzja, doprowadziła go w końcu do miejsca, w którym jest teraz i nie ma zamiaru wracać.
Może to i dziwne, ale chłopak jest dość poukładaną osobą. Wszystko ma poukładane, a swój dzień dobrze zaplanowany. Raczej unika spontaniczności, bo nigdy nie wiadomo, co ona przyniesie, a on nie jest z tych, którzy lubią niewiadome. Owszem odrobina szaleństwa nigdy nie jest zła, jednak bez przesady. Lubi też porządek, więc często można zauważyć, jak sprząta w swoim mieszkanku.
Jest szczery, bezpośredni, czasem chamski i narwany. Nie należy do ponuraków i często sam zagaduje ludzi, jeśli wydadzą mu się oni interesujący. Lubi mieć kontrolę nad różnymi rzeczami. Zdolny z niego manipulator, który dąży do tego, by to jemu żyło się jak najlepiej. Jest jednak lojalny i nie można powiedzieć, że odwróci się od przyjaciół, gdy będą oni go potrzebować.
Za odpowiednią opłatą można jednak zmienić jego charakter wedle życzenia.Aparycja
Jaki jest, każdy widzi. Średniego wzrostu młodzieniec z nieco azjatyckimi rysami, które jednak są tak delikatne, że jedynie prawdziwy koneser ludzkich twarzy jest w stanie to odgadnąć. Nie waży zbyt wiele, a raczej waży tyle ile powinien, by jakoś wyglądać. Jego sylwetka też nie jest przesadnie umięśniona. Może się przez to wydawać, że przy nieco mocniejszym ruchu złamie się w pół, jednak jest to bardzo, bardzo mylne wrażenie. Ma bardzo długie nogi i ręce, zakończone długimi i smukłymi palcami, co jest efektem długoletniej gry na pianinie.
Ma czarne włosy, które zazwyczaj są ułożone dość niedbale, ale jeśli trzeba to zdobywa się na ich układanie. Często jednak stawia na naturalny wygląd, co nie znaczy, że nie dba o siebie. W swojej pracy musi bowiem czynić pewne kroki, by dobrze się prezentować. W końcu zarabia zarówno ciałem jak i twarzą.
Najczęściej chodzi ubrany na czarno i przełamuje to jakimś kolorowym dodatkiem. Nigdy nie jest go jednak  za dużo i jeśli już, to przyjmuje on postać czerwonego płaszcza, który bardzo lubi. Jego pokój pachnie różami, więc i on szybko przesiąkł tym zapachem, więc niesie się on za nim wszędzie tam, gdzie idzie. Ma tatuaż na lewym ramieniu i udzie. Oba przedstawiają koty, z którymi się trochę utożsamia.Historia
Bardzo mało mówi o sobie i raczej nikt nie pozna jego historii w całości, a jeśli myśli, że mu się to udało,
to powinien być pewny, że Eros w większość z tych faktów skłamał. Prawda jest jednak taka, że nie pochodzi z bogatej rodziny. Urodził się w Nowym Orleanie,
i tam też wychował, jednak wyjechał stamtąd do Las Vegas po to, by poprawić swój byt i właśnie tam wkręcił się w prostytucję lub jak on to nazywa - płatne towarzystwo. Lubi to robić i prędko nie przestanie.

Ciekawostki
  • Może trudno w to uwierzyć, ale jest osobą wykształconą. Studiował politologię i zna się całkiem nieźle na polityce zarówno państwowej, jak i zagranicznej.
  • Całkiem nieźle radzi sobie z pracami domowymi. Potrafi sprzątać, gotować, prasować, a nawet przyszyje guzika i zrobi masaż.
  • Uwielbia róże, co zapewne nie jest trudne do odgadnięcia.
  • Posiada białego persa, który uwielbia wygrzewać się na parapecie.
  • Być może ma pewne problemy z alkoholem, ale po co ma zwracać na nie większą uwagę, gdy w świecie dzieje się obecnie tyle okropności?
  • Jest mściwy, więc lepiej nie deptać mu po odciskach.
Powrót do góry Go down

avatar


AdminPisanieTemat: Re: Eros McDowell   17.02.18 1:20AKCEPTACJA
Powrót do góry Go down
 
Eros McDowell
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sin City :: krok drugi  :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: