Na skróty
Image Map

Share | 
 

 Logan T. Sharpe

AutorWiadomość

avatar


avaritiaPisanieTemat: Logan T. Sharpe   16.02.18 20:02

Logan Thomas Sharpe
Robert Downey Jr
36 lat / Wielka Brytania / Właściciel domu publicznego / Avaritia
Charakter
"Każdego można kupić – trzeba tylko znać cenę i rodzaj waluty."
Logan jest przede wszystkim osobą przedsiębiorczą. Potrafi z łatwością wywąchać dobry interes, dzięki któremu można ugrać wiele dobrego. Niczym pies myśliwski wyłapuje oferty mogące pomnożyć pieniądze na kontach w banku i jest w stanie przewidzieć, gdy ktoś chce go oszukać. Można go pobić, zgwałcić albo zabić, ale nigdy nie da się okraść. Nie potrzebuje do szczęścia bliskich relacji z rodziną, przyjaciół czy ukochanej osoby. Wystarczy mu zaspokajanie podstawowych potrzeb fizjologicznych oraz wykresy firmy pnące się w górę. Jedyną osobą, na której uwadze i szacunku mu zależy jest jego szef.
Postawą etyczną, jaką się kieruje jest cynizm. Nie wierzy w istnienie altruizmu w świecie, w którym wszystko kręci się wokół pieniędzy. Wartości moralne i normy społeczne są dla niego jedynie przejściowymi etapami kierującymi ludzkość do upadku, dlatego korzysta z dobrobytu póki może. Można stwierdzić, że w jego życiu obecna jest myśl hedonistyczna, bowiem momenty cierpienia są tymi, do których stara się nie dopuścić poprzez brak przywiązywania się, zawierania głębszych relacji i kierowania się emocjami (tzw. "kierowanie sercem"). Jak większość osób jest neurotykiem, u którego objawia się lęk podstawowy oraz nierealistyczne potrzeby neurotyczne, które prowadzą do konfliktów wewnętrznych i zawahań w podejmowaniu decyzji.  
Ma w sobie dużo energii, którą pragnie pożytkować każdego dnia jak tylko może. Jako jeden z nielicznych mężczyzn potrafi robić kilka rzeczy naraz, a mimo zabiegania zawsze znajdzie czas na popołudniową herbatkę o piątej. Nie powinno się przeszkadzać mu w sączeniu nowego Earl Greya, ponieważ może zrobić się agresywny z racji ekstrawertycznego charakteru, ognistego temperamentu oraz faktu, iż wszystko musi działać tak, jak planował. Nienawidzi, gdy coś nie idzie po jego myśli, coś jest opóźnione, albo co gorsza - zostanie odwołane bez jego interwencji. Jego życie jest jak najlepszy szwajcarski zegarek albo dobrze naoliwiona maszyna, działająca na najwyższych obrotach.
Nie jest typem artysty, muzyka czy lekarza, ale jest świetny w gadaniu, co potwierdzają ukończone studia prawnicze. Dzięki giętkiemu językowi i szybkiemu analizowaniu, kojarzeniu a także pamięci często daje radę wybrnąć z sytuacji bez potencjalnego wyjścia. Towarzyszące mu poczucie humoru (nie zawsze rozumiane) zdecydowanie można uznać za atut, ponieważ nie roztacza wokół siebie aury grobowej powagi, która wielu ludzi wciska w ziemię i aktywuje ich mechanizmy obronne, co pomaga mu w manipulacji.Aparycja
Niski, ciemnowłosy Angol, zwraca największą uwagę na wygląd swojej brody, którą stara się modelować perfekcyjnie, co do jednego włoska. Ubiera się elegancko i zdecydowanie drogo. Mógłby być modelem w reklamie Calvina Kleina, Gucciego czy YSL. Wychodząc do ludzi uwielbia przywdziewać garnitury, nie tylko te czarne, zaś w domu preferuje luźniejszy styl, choć wciąż markowy, bo nie kupi niczego co zawiera poliester czy inne materiałowe szczyny. Nie przyzna tego otwarcie, ale kocha wielobarwne, sztuczne futra.
Nie posiada kolczyków, gustuje natomiast w różnego rodzaju pierścieniach. Nosi ich dziesięć - pięć srebrnych na końcówkach palców (lewe - środkowy, mały; prawe - wskazujący, środkowy, mały), jeden czarny ze złotym kocim okiem (lewy serdeczny), jeden złoty z elfickimi wzorami (bo jest fanem Władcy Pierścieni; prawy serdeczny), dwa srebrne sygnety na kciukach (jeden z czarnymi drugi z czerwonymi elementami) oraz czarno-złoty szpon na lewym palcu wskazującym.  Historia
Birmingham -> Sycylia -> Kobe -> Kalifornia -> Las Vegas

- Jakiś czas temu poznał Venceslausa; współpracuje z nim po dziś dzień

Cała przygoda zaczęła się dziesięć lat wstecz, kiedy to podjął się reprezentowania jednego z członków mafii sycylijskiej.

Ciekawostki
  • Z racji alergii nie mógł przez długi czas mieć zwierząt, jednak dzięki odpowiednim funduszom po latach  kupił sobie kota rasy Allerca, który jest kotem hipoalergicznym. Wabi się Getty.

  • Poza prowadzeniem domu publicznego zajmuje się również międzynarodowym handlem bronią i innymi ciekawymi rzeczami

  • Lubi grać w golfa i codziennie pija herbatkę o godzinie piątej popołudniu.
Powrót do góry Go down

avatar


AdminPisanieTemat: Re: Logan T. Sharpe   17.02.18 1:08AKCEPTACJA
Powrót do góry Go down
 
Logan T. Sharpe
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sin City :: krok drugi  :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: