Na skróty
Image Map

Share | 
 

 Jay "Reira" Nithercott

AutorWiadomość

avatar


iraPisanieTemat: Jay "Reira" Nithercott   13.02.18 23:01

Jay "Reira" Nithercott
brak
27 / Anglia / Właściciel Teatru / Ira
Charakter
Charakter aktora? Aktor to osoba, która w zależności od sytuacji potrafi grać. Ucieczka od samego siebie jest jednak niemożliwa, bo Jay właśnie dlatego rzucił się w wir pełen fałszu i miraży, by zatracić w tym odrobinę samego siebie. Z sukcesem o tyle wielkim, że jego własne ja zaczęło mu w tym tylko przeszkadzać. Prawda wygląda mniej więcej tak, że mężczyzna jest osobą agresywną i zirytować jest go niezwykle łatwo. Gniew i przemoc fizyczna nigdy nie zostanie zaakceptowana, a co gorsze, jest niebezpieczny dla samego siebie. Zapędy sadystyczne i masochistyczne wykształcił w sobie pod presją otoczenia, zawsze zbyt idealny, perfekcyjny i stawiany za wzór — postanowił działać wbrew narzuconemu z góry wzorowi. Dzięki temu szybko wykształcił w sobie coś niezwykle cennego, możliwość udawania tak perfekcyjnego, że jego aktorstwo okazało się niezwykle wielkim atutem także w życiu prywatnym. Mówiąc w skrócie, ma niezwykle plastyczny charakter i da się w nim znaleźć zarówno odrobinę furiata, co jak i artysty z manierami.Aparycja
Przeciętny wzrost, waga dostosowana do odległości od ziemi do czubka głowy. Prywatny trener czuwa nad jego figurą, a grona fryzjerów, kosmetologów i stylistów dbają o to, by w miejscach publicznych jawił się zawsze jako przykład dla biednych naśladowców. W życiu prywatnym prezentuje się nieco luźniej, chociaż nadal elegancko. Platynowe włosy ma ścięte krótko po bokach, nieco dłuższe przez środek. Oczy stalowo-błękitne emanują naturalnie chłodem, wina samego koloru niżeli ułożenia twarzy. Rysy są wyraziste, trudno pomylić go z kimś innym, chociaż dzięki odziedziczonej po matce urodzie i specjalnego przygotowaniu jest w stanie grać na scenie także kobiety — nie korzysta z tego jednak dla własnej satysfakcji, udawanie płci przeciwnej nie jest jego hobby.
Na karku posiada niewielką bliznę po nacięciu nożem. Bezpośrednio nad nią wytatuowana została malutka podobizna sójki w kolorze. W zależności od sytuacji nosi także prostokątne okulary i zegarek. Stroni od biżuterii.
Ciekawostki
  • Pomimo roli jaką pełni w teatrze, jest także aktorem. Od kiedy przejął pieczę nad biznesem gra bardzo sporadycznie i częściej ogląda spektakle zza kulis.
  • Jest synem właściciela koncernu Waycott słynącego głównie z wyrobów alkoholowych, który jedną ze swoich większych placówek posiada także w Las Vegas. Dzięki temu od młodości posiadał już znaczy majątek. Swój obecny sukces zawdzięcza jednak tylko własnym umiejętnościom i podejściu do biznesu.
  • Obecnie mieszka samotnie w kawalerce poza centrum miasta. Chociaż z zewnątrz zdaje się żyć skromnie, wnętrze jego mieszkania urządzone jest minimalistycznie, acz z przedmiotów o wysokiej wartości. Inwestuje w jakość, a nie ilość.
  • Reira to jego pseudonim artystyczny, który otrzymał gdy miał szesnaście lat. Po raz pierwszy został wtedy doceniony jako aktor, na festiwalu w odległym Tokio grał rolę żeńską kobiety imieniem Layla. Specyfika wymowy tamtejszej widowni sprawiła, że nagrodzona wówczas Raira pozostała jego rozpoznawalnym pseudonimem.
  • Posiada białego kota rasy Turecka Angora imieniem Happy. Kotka ma dwukolorowe oczy i naderwane prawe ucho. Jest nieufna względem obcych i żre tylko bardzo drogie karmy ze złotych puszeczek.
  • Jego ulubionymi kolorami są szarość i biel.
Powrót do góry Go down

avatar


AdminPisanieTemat: Re: Jay "Reira" Nithercott   13.02.18 23:09AKCEPTACJA
Powrót do góry Go down
 
Jay "Reira" Nithercott
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sin City :: krok drugi  :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: