Na skróty
Image Map

Share | 

Poszukiwania

AutorWiadomość

Admin

PisanieTemat: Poszukiwania   05.05.17 15:25
POSZUKIWANIA

Poszukujesz członka rodziny, przyjaciela, współlokatora? Jeśli tak, jest to idealne miejsce na twoje ogłoszenie! Przypominamy, by zaznaczyć, czy jest ono aktualne czy też nie.

Powrót do góry Go down

invidia

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   13.02.18 2:43
Poszukuję byłego partnera Sorena, z którym spędził rok w niewielkim miasteczku w Danii. Było jakże romantycznie i milusio póki po Sorena nie odezwała się przeszłość w postaci podłożonej w jego miejscu pracy bomby. W wyniku wybuchu Soren stracił pełną władzę w prawej dłoni i całe swoje dotychczasowe życie. Fajno by było gdyby ów partner był byłym wojskowym, który wyjechał do urokliwego Dahl leczyć stres pourazowy po swoim epizodzie na froncie. Po incydencie z bombą czym prędzej wyjechał do USA. Teraz Soren go odnajduje i pragnie odzyskać. Czy to się drugiej stronie podoba, czy nie.
Po wszelkie szczegóły zapraszam do mojej KP lub na PW.
Zgłaszać się, będzie fajnie, zobaczycie XD

N I E A K T U A L N E
Powrót do góry Go down

superbia

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   18.02.18 19:41
Poszukiwany młodszy brat

KP Roberta napisał:
W każdym razie los sprawił mu niespodziankę i ofiarował mu brata. Z początku nie potrafił być szczerze zainteresowany tą kruchą istotą, lecz z czasem stał się wobec niej wręcz opiekuńczy. Czas pokazał również jak bardzo różnią się od siebie. Bez żalu opuścił brata, gdy dane mu było wyjechać na studia na drugi kraniec kraju.

Robert jest człowiekiem bardzo trudnym w obyciu. Zawsze musi postawić na swoim, gardzi innymi ludźmi i za nic ma ich uczucia. Nigdy nie marzył o rodzeństwie, ale kiedy tylko zyskał młodszego brata, poczuł się za niego w jakiś sposób odpowiedzialny. Relacje pomiędzy braćmi są pogmatwane. Mają tego samego ojca, lecz różne matki. Rodzicielka młodszego brata mogła zniknąć z horyzontu po jego narodzinach, może została drugą żoną Steve'a Wynna, to nieistotne, bo i tak kobiety w ich rodzinie nie miały nigdy prawa głosu. Ważne jest to, że po powrocie ze studiów Robert na nowo zainteresował się bratem. Więzy krwi są w jego uznaniu ważne, choć równie dobrze może dbać o brata tylko dlatego, żeby młodego kontrolować, w ten sposób dbając o reputację całej rodziny. Z jednej strony są sobie na swój sposób bliscy, z drugiej niełatwo im obok siebie żyć. Marzy mi się rozpieszczony młodszy braciszek, który stale się buntuje przed władczą protekcją starszego brata. Chętnie wyciąga od niego kasę, gdy nie może uderzyć bezpośrednio w tej sprawie do ojca, ale nie lubi słuchać się podporządkowywać. A Robert chce go uczynić posłusznym swej woli.
W skrócie:
x. w informatorze Roberta młodszy brat został nazwany Nathan James Wynn, ale to zawsze można zmienić;
x. wiek postaci w granicach od 18 do 25 lat;
x. charakter, profesja i wygląd postaci jest zależny od Ciebie, tutaj nie stawiam żadnych wymagań;
x. młodszemu bratu oferuję bogactwo rodziny Wynn, mogę obiecać wiele dram, warto też dodać, że szykuje się incest pełną gębą;
x. jestem osobą ugodową i nigdzie się nie wybieram, więc gorąco zapraszam, a na pewno razem napiszemy coś fajnego.

r e z e r w a c j a
Powrót do góry Go down

superbia

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   23.02.18 12:09
Kolesia, który złamał Oscarowi serce
... i może Oscar jemu.

A tutaj fragmenty z ów panem:
Oscar White napisał:

- Chyba mógłbym się w tobie zakochać - niski głos przerwał idealną ciszę. Oscar spojrzał na mężczyznę z dołu. Wydawał się być starszy, ale nie stary. To dobrze.
- To jakiś, kurwa, film? - prychnął Oscar, ach, ten słodki, pijany Oscar z czerwonymi oczami i zasmarkaną twarzą.
- Pieprzyć to. Idziemy na imprezę - stwierdził głos, a on poszedł za nim. Po drodze, obalili resztę wódki. Kto by pomyślał, że jedna lekkomyślna decyzja tyle może odmienić.
I dopiero wtedy poznał dzielnicę LGBT, chociaż zwykle omijał ją szerokim łukiem. Klub, w którym czuł wolność i mężczyzna, w jakim mógłby się zakochać. Przystojny, umięśniony i wolny. Ocierające się wokół ciała, dzika, rytmiczna muzyka.
Ten sam facet był jego stałym kochankiem przez jakieś dwa lata. Oscar świetnie się bawił.
- Nie zakochuj się we mnie - powiedział po kilku miesiącach jego chyba-jednak-nie-facet.
Jasne, pieprzyli się z każdym, z kim mieli ochotę, ale mieli ustaloną ckliwą głupotkę - nie całujemy innych w usta. Mieszkali razem. Jedli przy jednym stole. Świetnie się bawili w swojej obecności, prawda? Jak inaczej to nazwać, jak nie związkiem? Oscar miał dwadzieścia lat (za tydzień dwadzieścia jeden) i był jeszcze trochę naiwny.
- Nie zakochuj się we mnie - powiedział jeszcze raz, sięgnął do jego dłoni i przesunął wzdłuż językiem.
Oscar zadrżał.
Cóż. Łamacz serc to nie było coś, czego nie mógłby przetrwać.
Następnego wieczora już go nie było. Wydał wszystkie oszczędności na bilet, które pozwoliły mu się dostać do Las Vegas.

Generalnie, wszystko działo się w Kalifornii. Byli ze sobą jakieś trzy-cztery lata, a mieszkali razem kilka miesięcy. Pan zapoznał mojego szczeniaka ze światem LGBT. Akcja działa się jakoś trzy lata wcześniej. Boże, jakie to skomplikowane. Pan jest starszy, ale nie jest określone o ile.
Od kandydata oczekuję zgodności w głównych faktach.
Nie oczekuję żadnych endgejmów. Te poszukiwania mogą być akcją drugoplanową, ale też i główną, wszystko zależy od tego, jak nam będzie się pisało. Chciałabym jednak, żeby przez pierwsze fabuły postać kandydata była trochę uparta, bo mój pan na pewno chowałby się przed nim w krzakach, albo zauważony odwróciłby się dupą i odszedł z godnością w drugą stronę.
Do ustalenia jest to, czy faktycznie jednak Oscar złamał serce także twojej postaci. Powód, dla którego twoja postać do tego miasta (a może to wypad do Kalifornii był epizodem) także, nie wnikam.

Jestem dość elastyczną osobą. Czasami pisze posta dziennie, dwa posty dziennie, a przy ciężkim grafiku raz na trzy dni, no bywa, przyznaję się uczciwie.
Także, gdyby ktoś był zainteresowany zainteresowany ogłoszeniem, nawet z istniejących postaci, to PW.

AKTUALNE

Tańczących na obcasach

Kwestią ustalenia jest, jak, kto i kiedy. Ważne jednak jest to, że poszukuję [1/2] postaci, którzy tańczyliby na obcasach w grupce. Mój pan jest w Kac Vegas dopiero od trzech lat, ale zdążył zaprzyjaźnić się z odpowiednimi osobami. Najpewniej, poznali się dopiero tutaj. To kumple, których połączyła pasja. Zapewne, spotykają się kilka razy w tygodniu, aby ćwiczyć taniec.
Ale to nie wszystko! Nagrywają filmiki i są już nawet rozpoznawalni na YouTube. Kobiety zazdroszczą ich umiejętności, faceci podziwiają nogi, a hejterzy giną w tłoku. Czego chcieć więcej?
Przydałby się też pan kamera [0/1].
Jak coś to PW. <3

Póki co, wygląda to tak:
Tancerze: Oscar White i Nansen Olander.

AKTUALNE!
Powrót do góry Go down

ira

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   25.02.18 20:10
P O S Z U K U J E

x Osób chętnych do organizacji: w końcu od ładnych paru lat Venceslaus jest szefem zorganizowanej grupy przestępczej. Wszystkie osoby 25+ są mile widziane. Młodsze również, ale one będą bardziej traktowane jak szmaty do podłogi, a nie członkowie mafii.
x Współpracowników: jakieś inne osoby, które będą z nim współpracowały na czarnym rynku. Robienie interesów i takie tam. Wiecie, o co chodzi.
x Pracodawców: w końcu nie samą przestępczością człowiek żyje. Fajnie będzie, jeśli pracująca osoba będzie również w jakimś stopniu należeć do grupy Vencla, ale równie dobrze mogą być to osoby, którzy nie mają zielonego pojęcia, że Tropicala należy do mafii.
x Kochankowie: wszelakie hate-love są mile widziane. Niestety, ale jeśli chodzi o zakochanie się, a nawet i zauroczenie, to Venceslaus nie może odwzajemnić takich uczuć przez chorobę psychiczną, która została opisania w KP. Będzie więc to tylko jednostronne uczucie lub płytki związek, z którego Vencl musiał mieć jakieś korzyści.
x Wrogowie, rywale: każda osoba, która go w jakimś stopniu nienawidzi. Nie odwzajemni tego uczucia, ale jeśli ktoś wejdzie mu w drogę do dążenia do czegoś (mam na myśli konkretny cel), gorzko tego pożałuje.
x Inne: i każdą inną, mniej lub bardziej porąbaną relację, która przyjdzie Ci do głowy. Jestem otwarty na wszelakie propozycje, ale musisz wiedzieć, że moja postać jest trudna i bez przeczytania KP się nie obejdzie.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukiwania   
Powrót do góry Go down

Poszukiwania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania
» Poszukiwania